Adres

Ptda Baya Baja Pol. 2 156B Elche, Alicante, España

Neem direct contact op

Bel +34 622 619 568. of mail naar info@fincahermosa.com

Contactpersonen

Directie


Anton Visser
CEO

Denis Ivanushkin
Financial Director

denis@fincahermosa.com
 

Verkoop Afdeling


Angel Buyolo
Sales Representative

angel@fincahermosa.com
+34 673 96 12 99
Spaans, Engels

Pepi Santiago
Sales Representative

pepi@fincahermosa.com
+34 661 70 16 52
Duits, Spaans, Engels

Hendrik Jacob Ekkelenkamp
Sales Representative

hendrik@fincahermosa.com
+34 666 92 31 60
Nederlands, Engels

Manel Bellache
Quality Control Director &
Sales Representative

manel@fincahermosa.com
+34 663 976 932
Arabisch, Spaans, Frans, Engels

Hanane El Baghouch
Loading Control & Sales Representative

ana@fincahermosa.com
+34 666 923 204
Arabisch, Engels, Spaans, Frans

Juan Pablo Ocampo
Administrative Management & Invoicing

juanpablo@fincahermosa.com
+34 622 619 568
Spaans

Productie Kwekerij Afdeling


Juanma Quitant Gomis
Production & Phytosanitary Control

juan@fincahermosa.com

Simón Guillen Pérez
Loading


Lahbib Berroug
Planting & Pruning


Geïnteresseerd in de beste kwaliteit mediterrane planten en bomen?

Bekijk ons assortiment

Offerte aanvragen

Stel uw vraag