Adres

Ptda Baya Baja Pol. 2 156B Elche, Alicante, España

Neem direct contact op

Bel +34 622 619 568. of mail naar info@fincahermosa.com

Contactpersonen

Directie


Yvan Eeckhout
CEO

yvan@fincahermosa.com
+34 608 419 286

Denis Ivanushkin
Financial Director

denis@fincahermosa.com
 

Verkoop Afdeling


Angel Buyolo
Sales Director

angel@fincahermosa.com
+34 673 96 12 99
Spaans, Engels

Yelsy Da Silva
Community / Marketing manager

yelsy@fincahermosa.com
+1 (312) 918-3083

Pepi Santiago
Sales Senior Manager

pepi@fincahermosa.com
+34 661 70 16 52
Duits, Spaans, Engels

Pablo Gimbault Juan
Sales Manager

pablo@fincahermosa.com
+34 666 623 160
Frans, Spaans, Engels

Manel Bellache
Dr. Agricultural Resources & Technologies
Quality Control Director & Sales Representative

manel@fincahermosa.com
+34 663 976 932
Arabisch, Spaans, Frans, Engels

Hanane El Baghouch
Loading Control & Sales Representative

ana@fincahermosa.com
+34 666 923 204
Arabisch, Engels, Spaans, Frans

Juan Pablo Ocampo
Administrative Management & Invoicing

juanpablo@fincahermosa.com
+34 622 619 568
Spaans

Productie Kwekerij Afdeling


Juanma Quitant Gomis
Production & Phytosanitary Control

juan@fincahermosa.com

Simón Guillen Pérez
Loading


Lahbib Berroug
Planting & Pruning


Dannis Barreto
Nursery's Image


Laura Diaz Balaguer
Own Production


Hendrik Jacob Ekkelenkamp
Plants Care


Carlos Castillo
Machine Operator


Geïnteresseerd in de beste kwaliteit mediterrane planten en bomen?

Bekijk ons assortiment

Offerte aanvragen

Stel uw vraag